Zabijte nudu únikovou hrou

Nejhorší, co může člověka potkat je nuda. Tedy pardon, ještě mnohem horší to může být v případě, pokud se nudíte často a pravidelně. Máte volné odpoledne? Nevíte, co s víkendovým večerem? Všechno vám připadá málo zajímavé a málo motivující? Pak vyzkoušejte dobrodružství, které si opravdu vychutnáte. V únikové místnosti se totiž rozhodně nudit nebudete a úniková hra Kutná Hora vám přinese zážitky, na které jen tak nezapomenete.
šachovnice ve tmě

Přitom je to velice snadné, stačí, když oslovíte své přátele nebo rodinu tak, abyste vytvořili dvou až pětičlennou skupinu a můžete se pustit do akce. Z únikové místnosti se ven jen tak nedostanete. Tedy rozhodně ne dříve, než se v následujících sedmdesáti pěti minutách poperete s řešením logických hádanek, hledáním skrytých předmětů a luštěním šifer. Jen máloco je tak vzrušující jako vyzkoušet si na vlastní kůži to, co zažívají hlavní hrdinové příběhů, které milujete.
Nicméně možná vy sami víte o někom ve vašem okolí, komu by podobná změna a vzpruha v životě výrazně pomohly. O někom, kdo svůj denní režim opakuje beze změny stále dokola a už dlouho se nepobavil. Anebo třeba o někom, kdo miluje počítačové hry – hledačky, protože takovému člověku pobyt v únikové místnosti jistě také přijde vhod. Proto neváhejte a využijte příležitost darovat někomu poukaz na nevšední zážitky. Budete tak mít v ruce dárek, který hravě překoná všechny ostatní a s tradiční bonboniérou a vínem se nemůže ani v nejmenším srovnávat.
vstupní dveře zámku
Nicméně před plánovanou návštěvou byste si rozhodně neměli zapomenout rezervovat svůj konkrétní termín, neboť úniková hra je mezi lidmi opravdu velice populární, a tak by se vám mohlo stát, že přijdete a budete dlouho čekat, až se místnost uvolní. Naopak po skončení akce se vám jistě nebude chtít jen tak rychle odejít domů a jistě si s celým svým týmem rádi proberete své skvělé zážitky u něčeho dobrého k pití či k zakousnutí.