Proč se na hokej jen dívat?

Když se hraje nějaký významný hokejový zápas, dokážou naši lidé prosedět před tento přenášející televizí klidně i celé dlouhé hodiny. A neméně času pak dokážou takoví fandové, vesměs především chlapi, následně proklábosit i v hospodě. Debatuje se o tom, co se povedlo a co ne, co měl kdo zahrát jinak a jak. Mnozí z našinců se v tu chvíli jeví být učiněnými kouči, kteří by to z fleku mohli vzít do vlastních rukou. Nebo by se klidně připojili k národnímu manšaftu i jako hráči a dokázali by hrát ještě daleko líp než ti naši břídilové, jen kdyby jim v tom něco nebránilo. Zpravidla to, že se neudrží nejednou ani na nohou, natož na bruslích, že by pukem netrefili nejen bránu, ale ani stodolu, a že by se nejednou třeba ani nenašel dres velký tolik, aby se do něj jejich pupek vešel.
spotihráči v hokeji

Zkrátka jsme na hokej. Ovšem vesměs pouze v teoretické rovině. A když už jsme takoví, proč by toho vlastně někdo nevyužil, že? Hrát sice vesměs sami neumíme, ale přesto bychom teoreticky i my nehokejisté vyhrát mohli. Kdybychom se vrhli na hru, jež nese název fantasy extraliga a jež u nás doposud příliš nezdomácněla.

Pokud má našinec přehled o tom, co se v naší a evropské lize děje, má postřeh a myslí mu to, mohl by tyto své předpoklady ve zmíněné hře zúročit. Tipovat výsledky hokejových utkání, a to nejen pro samotné potěšení z tohoto počínání, ale i pro možnost nemalé výhry.
útok na brankáře

Díky portálu fantasy extraligy se klidně i vy. Proč by ne, pokud na to máte? Naleznete zde informace a strategické úvahy o dění v evropském hokeji, porovnáte své poznatky s názory ostatních, vsadíte si a můžete si klidně přijít i na pořádný ranec. Který sice nedosáhne na balík, jaký berou ti nejlepší ze světových hokejistů, ale vezmete-li v potaz, že se při tomto hokejovém zápolení nebudete muset klidně ani zvednout z pohovky, rozhodně nemalý.

Fantasy extraliga vám zkrátka dává možnost dělat víc, než jen fandit. Dává vám možnost vyhrávat na tom, čemu rozumíte. A čemu u nás rozumí snad všichni. Většinou ale jenom ve chvílích, kdy se odehrává nějaké významné mezinárodní klání, při němž lze kibicovat doma u televize.