Vyplatí se nám stáhnout YouTube video downloader?


Asi není třeba říkat, že YouTube je jednou z nejnavštěvovanějších internetových stránek. A z dobrého důvodu. Najdeme zde videa na každé téma, které nás jen napadne. Ať už se jedná o nejrůznější návody, recenze či jen zábavné video, vždy jich tam najdeme velké množství.

Avšak pokud se nám některé z nich obzvláště líbí, je dobré si jej stáhnout. Jistě, některé příspěvky mohou být staré i více než deset let, avšak pravdou je, že jakékoliv video může být kdykoliv autorem smazáno.

youtube3

Důvodů může být několik. Například s ním jeho autor nemusí být spokojen, nebo se jednoduše rozhodne opustit YouTube a tak smaže celý svůj kanál, což samozřejmě zahrnuje i veškerá jeho videa, bez ohledu na to, jak oblíbená byla.

Avšak jak můžeme dané video stáhnout? Možností je hned několik. Jednou z nich je použití speciálního stahovacího programu. Ten bývá obvykle ke stažení zdarma, a nabízí možnost stažení videí z tohoto serveru. Jednoduše tam zadáte jeho internetovou adresu, vyberete formát, ve kterém chcete dané video mít, a program se již postará o zbytek.

youtube2

Zdálo by se tedy, že stáhnout YouTube video downloader Stahuj videa je tím nejlepším řešením. Tak tomu však není. Stejnou možnost totiž nabízí i některé webové stránky. U těch máme výhodu, že není třeba stahovat žádný speciální program. Je sice pravda, že jejich možnosti jsou omezené, ať už co do možnosti úpravu či výběru formátů, avšak pro běžného uživatele je to ideální řešení.

Nemusíme se totiž bát, že si s programem stáhneme i nějaký virus, který by nám mohl poškodit počítač, či předával naše data a soubory svému tvůrci. Je totiž dobré si pamatovat, že i zde se vyplatí dát pozor na bezpečnost. Počítačové viry představují reálnou hrozbu, proti které je dobré se co nejlépe chránit. Jen tak budete mít jistotu, že budou vaše soubory v bezpečí. A to je důležité, zvláště pokud zde máte uloženy i pracovní dokumenty. I ty by totiž mohly být ohroženy.