Footjob je něco víc, než jen pouhá masérská technika

Sledovali jste někdy dívčí chodidla zblízka z různých úhlů pohledu? Nepřipomínají vám umělecké dílo? Podobné pocity zažívají architekti, když projektují své smělé plány, jako jsou mosty, přehrady, rozhledny, skleněné mrakodrapy. Každý medik, který absolvuje lekce anatomie, kdy musí zvládnout alespoň základní pojmy, dobře ví, že celou váhu našeho fyzického těla musí udržet 52 drobných kůstek a přibližně stovka vazů, navzájem propojených drobnými cévkami, žílami a tepnami. Mimo jiné se tu nachází tolik nervových vláken, že jejich celková délka činí přes půl druhého kilometru. K tomu ještě připočtěte asi půl milionu drobných potních žláz a samozřejmě svalová vlákna, mohutnou Achillovu šlachu a celou složitou strukturu pokožky a nehtové rohoviny. Těch 52 kostí chodidel tvoří celou čtvrtinu celkového počtu kostí v našem těle.

dámské boty

Ale to není vše, co na chodidlech můžete obdivovat. Není žádným tajemstvím, že pro mnoho mužů představují zdravé ženské nohy i s chodidly objekt erotické touhy, rádi je sledují, mazlí se s nimi, obdivují ty překrásné křivky, barvu bosých plosek a dobře patrnou podélnou i příčnou klenbu. Když mají svůj objekt smyslné touhy před sebou, podvědomě vnímají onu dokonalost, kterou mnozí mystici nazývají Božskou.

dámská obuv

Chodidla měla zvláštní význam v erotice již před staletími, dokonce i v době před narozením Krista, tehdy se jim přikládala důležitost hlavně pro citlivá nervová zakončení, s nimiž lze dokonale stimulovat partnera po celém těle a zároveň navozovat rozkoš i tomu, kdo stimulaci provádí. Pojem footjob Mataharisalon.cz tedy nebyl tehdy lidem neznámý, i když je tento výraz převzatý z angličtiny a zcela nevystihuje podstatu samotného aktu. Jemné masáže těla včetně genitálií obnaženými bosými chodidly zkrátka přináší větší efekt a více rozkoše, než když se provádí dlaněmi. Zkušené masérky jsou si toho dobře vědomé a mnohé z nich také tuto techniku provádí s velkou radostí a zařazují je mezi své oblíbené procedury.