Volte správné oblečení na cyklistiku

Jezdíte rádi na kole? A používáte ho jen k přepravě do blízkého zaměstnání anebo na vyjížďku do města na nákupy? Pak vám asi bude postačovat obvyklé oblečení, zvláště ženy by asi nerady chodily po obchodě oděné do cyklo kalhot s výstelkou …

Ale jakmile přijdete kolu na chuť a skočíte na něj kdykoliv máte chvilku volného času, abyste sobě i jemu provětrali faldy, pak to bude chtít už pořádné cyklo oblečení. Obzvláště na dlouhé vyjížďky a celodenní výlety uvítáte řádné vystlání zadečku a tento komfort vám nabízí cyklistické kalhoty craft.

cyklistka město

Mají ergonomický střih a velmi kvalitní vystýlku, kterou ocení jak ženy, tak i muži. Perfektně odvádí pot a jejich nedílnou součástí je naprosté a maximální pohodlíčko. Tak úžasný komfort vám může poskytnout jen speciální cyklo vložka Craft, která chrání vaši sedací část před nepříjemnými a bolestivými otlaky i opruzením. Cyklisté vědí, o čem tu hovoříme. Je vyrobena z rychleschnoucího materiálu, abyste cítili větší pohodlí.

Můžete si vybírat i dle délky nohavičky – buď kraťasy, delší nebo kalhotového typu. Pěkně sednou a přilnou k tělu. Volíte i dle různého střihu a kdo cyklo vložku nechce, zvláště ženy ji odmítají, protože mají pocit, že jim přidává na objemu, pak lze koupit cyklokalhoty i bez této vložky. Ale – pokuste se manželku přesvědčit, obzvláště, když pořádáte dlouhé cyklovýlety, že až si zkusí jednou jízdu s cyklo vložkou Craft, nebude už chtít jezdit jinak oblečená! V cyklistice by se mělo dbát hlavně na zdraví, ke kterému vám dopomůže právě i správné oblečení a maximální pocit pohodlí.

cyklista příroda

Vaše cyklo vyjížďky mohou začít a když šlápnete do pedálů, nezapomeňte také na to, že i tělo má své limity a dávejte pozor na prochladnutí svalů. Pokud už se vám podaří si svaly „natáhnou“ či pocítíte bolavá záda, pak napětí bolavých svalů snížíte a stabilizujete např. tejpovací páskou.