Hubení štěnice není jednoduché

Štěnice jsou paraziti, kterých se těžko zbavuje, a proto musím mít správný postup při hubení. V mnoha případech je nejlepší objednat si deratizátora.

Hubení štěnice není jednoduché

Nepříjemný parazit

Tato ploštice se nachází po celém světě, takže není výjimkou, když se dostatek i do našeho domova, kdy tento problém musíme okamžitě a rázně řešit. Problém je totiž v tom, že to není dobré kvůli hygieně, a hlavně díky sání krve od hostitele, kterým jsou zvířata i člověk. Sice se nemusíme obávat závažných onemocnění, ovšem mít po celém těle kousance není nic ideálního.

ploštice v trávě

Bohužel jedna samička náklade zhruba pět vajíček za den, a proto můžeme mít po chvíli celou domácnost zamořenou. Abychom věděli, na čem jsme, tak si stačí koupit pasti na štěnice a po krátké době uvidíme, jestli se v naší domácnosti nachází. Při potvrzení výskytu to musíme co nejdříve začít řešit. Babským ráda moc nevěřte, protože jejich účinnost může být opravdu velmi špatná. Mnohem lepší je koupit kvalitní postřik, který nastříkáme na podlahy a místa, kde je jejich největší výskyt. Kromě postřiku se přípravky prodávají také v praktickém spreji.

Deratizátor je jistota

Množení štěnic je opravdu rychlé, takže jejich hubení může dát zabrat. Pokud si dáme záležet a speciální přípravky použijeme, jak se má, tak bychom se parazita měli zbavit. Pokud se Vám to nedaří, nebo nemáte na důkladnou likvidaci čas, tak stačí na štěnice v bytě zavolat deratizátora. To je skutečně specialista s dlouholetou praxí, takže jeho práce je opravdu účinná.

láhev jedu

V každém případě ví, jaký má použít prostředek, aby dosáhl, co nejlepšího účinku. Díky tomu se skutečně zbavíte štěnic ve Vaší domácnosti a budete mít klid. Přímo na jeho webu se můžete dočíst, že štěnice jsou stále více odolné a jen tak něco na ně nefunguje. To je samozřejmě pravda, čímž se potvrzuje, že zásahem deratizátora budete mít klid a vyhnete se hodinám ztraceného času, kdy se budete snažit štěnic se zbavit. Tato společnost má sídlo v Praze, takže pokud máte tento problém a bydlíte v Praze či okolí, tak už víte, na koho se můžete spolehnout.