Stěhování bez práce

Každé stěhování je spjaté s mnoha pracemi, které je potřeba před samotným stěhování udělat. Mezi takové práce patří balení věcí do krabic, demontování velkých skříní, či sedaček, aby se daly přenášet a spousta další prací. Pokud nemáte dostatek přátel, nebo velkou rodinu, která by Vám se stěhováním pomohla, je pro Vás stěhování skoro nemožné. V dnešní době však existuje firma stěhování Praha http://www.odnesto.cz/levne-stehovani-praha/, která za Vás veškerá práce udělá a to bez zbytečných průtahů.

stěhování (17)

Firma kromě klasického stěhování nabízí také mnoho dalších služeb, mezi které patří, stěhování těžkých břemen, montáž a demontáž nábytku a také vyklízení nemovitostí. Mezi jejich hlavní priority patří spolehlivost, dochvilnost a také rychlost. Dále se můžete těšit na stěhování i během svátků a víkendů, kdy je nejmenší provoz. Ke každému stěhování přistupují zaměstnanci individuálně a procházejí pravidelným školením ohledně stěhování. Je zde také možnost si zajistit nezávaznou prohlídku technikem zdarma.

stěhování (18)

Na webových stránkách firmy se můžete podívat na kompletní ceník služeb, který je detailně popsaný a to včetně obalového materiálu. Mimo to se zde můžete podívat na reference zákazníků, kteří služby využili. Díky referencím se můžete nechat inspirovat a třeba budete dalším, kdo referenci přidá. Dále firma nabízí také slevy pro seniory nad 65 let, nezisková a humanitní organizace, školské a vzdělávací instituty a také dětské domovy. Dále je firma pojištěná na částku 3 milionů, a pokud dojde k poškození zboží, nemusíte se bát, že by Vám nebylo nic proplacené.

Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu na stěhování, tak se obraťte na firmu Odnesto. Zaručeně budete s jejich službami spokojeni a objednáte si je vždy, když budete potřebovat něco přestěhovat. Proto neváhejte a objednejte si termín stěhování už nyní.