Přeprava a skladování léčiv

Chtěli byste začít provozovat lékárnu a nemáte dodavatele? Provozujete lékárnu a potřebujete skladovací prostory? Na trhu se nachází mnoho poskytovatelů těchto služeb. Musíte si ale vybrat správného. Léky musí být převáženy bezpečně a spolehlivě a v nejlepším případě i s rychlým časem dodání. Vybral jsem si firmu, která nejen tyto služby poskytuje a chtěl bych Vám o ní něco málo říct.

léky

Firma TLCargo poskytuje hned několik služeb. Přepravují zdravotnický materiál, zásobují lékárny Tlcargo.cz, převáží léky a také poskytují jejich skladování. Firma služby poskytuje v rámci celé Evropské unie a dalších zemí jako jsou např. Rusko nebo Ukrajina. Disponuje velkým vozovým parkem a rozsáhlými skladovacími prostory, takže zajistí kompletní distribuci léčiv nebo materiálů. Cena je velmi přívětivá a samozřejmě je vše v souladu s příslušnou legislativou, zejména se zákonem o zdravotnických prostředcích. Přeprava probíhá tak, že si objednáte zboží, firma ho naloží do auta a doručí Vám ho na místo určení. Před doručením Vás včas telefonicky upozorní a pokud budete mít zájem můžete si zboží pojistit, protože ač probíhá přeprava spolehlivě a bezpečně riziko poškození se nedá nikdy vyloučit a tohle je jistota navíc. Firma a stejně tak i sklady sídlí v Berouně a disponují kapacitou až 5500 balení léčiv. To Vám umožní kapacitu až 1000 metrů krychlových zboží. Sklady jsou moderní, a také řádně zabezpečeny. Areál je pokryt fyzickou ochranou, poplašnými systémy, monitorováním uzavřeného okruhu a dostanete se do něj jen pokud jste registrován v systému kontroly přístupu.

Vozový park

Na svých stránkách má firma všechny potřebné certifikáty a další informace. Stránky jsou přehledné a dozvíte se na nich vše co potřebujete vědět. Pokud budete mít i poté nějaký dotaz můžete firmu kontaktovat jak na telefonní číslo nebo na mail, které mají taktéž uvedené na stránkách. Pokud budete mít o tyto služby zájem, tak si myslím, že touto firmou neuděláte chybu.