Aktivní žena, ale zároveň křehká.

Jste žena? Navíc aktivní, že stále hledá nové a nové výzvy? A už jste vyzkoušela třeba badminton, běh nebo i silové cvičení? Máme pár dobrých tipů. Milujete adrenalin nebo snad něco jiného? Jste neustále v pohybu a nechápete jak někdo může celý den vydržet na pohovce, a přejídat se tak nezdravým jídlem? Pak jste navíc náš člověk, protože my pohyb také milujeme. Pohyb je pro naše tělo přirozený, a také se při něm velmi dobře spalují kalorie. Kdo má tedy navíc nějaké to kilo a chce ještě zhubnout do plavkové sezóny tak zaručeně musí zařadit pohyb navíc. A co zdravá výživa, která dokáže s naším tělem navíc neskutečné zázraky?

žena

Ano je tomu skutečně tak, protože kdo jednou okusí něco zdravého tak nebudete chtít jíst ty nezdravé potraviny, kterými se stravoval do této chvíle. Nemusíte ani držet drastické diety, které by vám stejně po nějaké době spíše ublížily než pomohly. Jenomže co zařadit do svého jídelníčku? Je spousta zdravých restaurací kde vám připraví pokrmy o kterých byste ani neřekli, že jste okusili něco hodně zdravého. Můžete také zajít s kamarádkou nebo kolegyní, či dokonce s vaším partnerem a vyzkoušet tak něco úplně nového. Nebo snad chcete zařadit do svého naplánovaného dne badminton?

hora

Ano ten je skvělý v tom, že vždy budete mít k sobě parťáka a budete mít i třeba větší soutěživost než jste měli nyní. Nebo snad víte o někom kdo by chtěl zhubnout, ale stále se mu to nedaří? A nechcete mu začít dělat takového kouče, který při něm bude vždy stát a podporovat ho? Zkuste to a uvidíte sami, že se vám to třeba podaří. Nebo se ve vašem městě otevřelo nové sportovní centrum kde nabízejí nová cvičení, která byste tak ráda vyzkoušela? Tak na co čekat, ať už to bude něco jen pro ženy nebo třeba i pro muže a vy se výzev rozhodně nebojíte, tak tím lépe pro vás. A co začít běhat se svým pejskem, který vždy smutně kouká, když odcházíte z domu? Bude mít určitě radost, a vy také. Proto s tím udělejte něco již dnes.