Poctivá chuť z přírody

Pravé suroviny, žádné náhražky ani přidaná umělá sladidla či konzervanty. Bez éček! Jenom čistá a poctivá chuť přímo z přírody. Od českého výrobce a z českých surovin, protože domácí je zkrátka nejlepší. Jenom jsme vzali produkty z přírody a udělali jsme přesně to, co by každý mohl udělat doma. Uvařili jsme dobrou a chutnou bezinkovou limonádu z přírodních a čistých surovin, aniž bychom přidali zbytečná sladidla, umělé konzervanty nebo nežádoucí složky, které by měnily chuť či celý výrobek v něco, čím zkrátka není.

bezový keř

Každý by si tento proces mohl udělat i sám doma, jenomže na to většinou nemáme čas ani prostředky. Chodit po lesích a loukách a sbírat černý bez je občas pro některé lidi obtížné. Pro nás je to však zábava, která nás baví. Baví nás proto, že výsledný produkt chutná a kupují jej lidé, kterým se zkrátka nechce celý proces podstupovat v domácích podmínkách, ale mají rádi poctivou chuť bez náhražek. Výroba u nás je stejná, jako byste si výrobek připravili u vás doma.

Snažíme se dodržovat tradiční postupy výroby i precizní složení, aby každý výrobek skvěle chutnal a byl navíc obohacen o přírodní zdroj vitamínů. Při výrobě se živiny uchovají a spoustu vitamínů si tak můžete dopřát při každé skleničce, kterou si doma nalijete.

Černý bez a jeho účinky na lidské tělo

Věděli jste, že černý bez je navíc skvělým prostředkem v boji proti různým lidským neduhům? Co tedy všechno umí a co dokáže?

  1. Pomáhá při migrénách
  2. Ceníme si jej pro její protizánětlivé účinky.
  3. Skvělé proti nachlazení.
  4. Plody obsahují spoustu různých vitamínů, především vitamín C, B a ovocné kyseliny.
  5. Působí jako antioxidant.
  6. Zpomalují proces stárnutí buněk.

bezinky

Výsledkem je vynikající chuť z přírody, kterou si můžete formou bezinkové limonády dopřát kdykoliv, když na ni bude ete mít chuť. Zachovává si všechny důležité látky a má skvělé léčivé účinky. Bezinková limonáda představuje také velice milý a originální dárek. Vždy je balená ve skleněné lahvi, aby si uchovala svou výtečnou chuť a všechny vitamíny. V každé kuchyni se krásná sklenice limonády bude jen vyjímat.