Ketogenní dieta

Luxusní ketogenní dieta je založená na tom, že si tělo bude brát energii z tukové tkáně, kterou má hluboko uloženou pro případ nouze. Vždy, když tělo nemá energii, tak na prvním místě jsou sacharidy, poté sáhne do svalů, a když ani tam neuspěje, tak až a poslední možnost si vybere právě tuky, kterých se chce každý zbavit. Je to složité, ale pokud využijete této šance a chopíte se jí opravdu dobře, tak budete šťastní, protože během krátké doby budete schopni zhubnout opravdu velké množství kilo a hlavně zdravě. Navíc ty kila, co uvidíte na váze, že vám ubyla, tak to budou pouze a jen tuky, nic jiného, tak se nebojte. Měli byste se nad tím zamyslet a jistě zjistíte, že je to pro vás nejlepší možnost.

měření břicha

Pokud se zrovna nehýbete, tak je vám jistě jasné, že hubnutí bude těžké. My vám tohle vyvrátíme. Je jasné, že ten, kdo přidá k plánu cvičení, uvidí výsledky dříve, ale vy je také uvidíte a budou podobně, protože jídlo je to nejdůležitější. Většina lidí se zaobírá spíše cvičením, ale když nic neví o výživě, tak ej zbytečně vynaložená energie. Proto my tohle máme pod palcem a zhubne každý, i ten, který je ve vyšším věku a má zdravotní problémy, nemůže se třeba hýbat a podobně.

Nízká cena

Tohle je pro vás zde připraveno za opravdu nízkou cenu. Vyberte si ze tří nejrůznějších programů podle toho, jak velkou máte nadváhu a kolik potřebujete shodit kilo. My vám po odborné konzultaci poradíme, co bude pro vás nejlepší, abyste to zase nehnali do extrému a nemysleli si, že potřebujete shodit dvacet kilo, když bude stačit jenom deset, abyste vypadali dobře. Určitě tohle všechno bude skvělé a vy se budete cítit opravdu dobře, skvěle a opravdu luxusně.

zelená štáva

Tohle všechno vám s sebou přináší nejrůznější výhody. Díky našim jídlům si nebudete muset až tak moc vařit. V jednotlivých fázích máte povoleno nejrůznější množství a druhy jídel. Většinou je tam zelenina a maso, ale samozřejmě, že dietní. Je důležité, abyste striktně dodrželi plán, nebo se ketóza přeruší a budete moci začít od znovu.