Kupte dcerce kočárek

Už jste někdy viděli holčičku, která by si odmítala hrát s panenkami a kočárkem? Možná, že ano, ale pak se jednalo bezesporu o učiněnou výjimku. Protože děvčátka a kočárky k sobě patří naprosto logicky, a to ať si zarputilí rádoby bojovníci za rovnost pohlaví, jsoucí někdy k smíchu a někdy k pláči, říkají cokoliv o tom, že by si měly hrát všechny děti s tak jaksi ‚oboupohlavnějšími‘ hračkami.
Holčičky kočárky jednoduše chtějí. A vlastně svým způsobem i potřebují. Protože se dříve či později s velkou pravděpodobností stanou matkami, a každý takový ‚trénink‘ jim tak může přijít vhod.kočárek na louce.jpg
A dnešní dívenky mají to štěstí, že žijí v době, kdy nejen že kočárek na hraní mít mohou, ale dokonce si mohou i vybírat z četných variant. Protože se výrobci hraček přímo předhánějí v tom, co dokážou nabídnout.
A tak si dnes lze vybírat dejme tomu podle věkové kategorie, kdy se nabízejí varianty pro dítka jednoletá stejně jako třeba nějaký ten kočárek pro panenky od 6 let Chytrá liška, ale i podle estetických kritérií a dalších atributů. Přičemž jde pokaždé o odolný a kvalitní výrobek, jenž lze používat doma stejně jako někde pod širým nebem.
Děvčátka si tak mohou hrát i s naprosto dokonalými napodobeninami kočárků určených skutečným miminkům. A tím se mohou zároveň připravovat i na svůj dospělý život, kdy i dovednosti z této ‚praxe‘ zúročí. Až budou mít nikoliv panenky, ale skutečné potomstvo.kola od kočárku.jpg
Kočárky se zkrátka holčičkám líbily a líbí už po staletí a určitě tomu nebude jinak ani v budoucnu. A proto může jít v tomto případě třeba i o dokonalý dárek. Který se určitě hodí více než dejme tomu ‚klučičí‘ autíčko.
Protože malá děvčátka jednoduše touží být v maximální možné míře jako maminka. A není jediný důvod, proč by se jim v tomto názoru mělo jakkoliv bránit. Ba naopak by bylo kontraproduktivní, kdybychom těmto kočárek stůj co stůj odpírali.