Zažijte pohádku z tisíce a jedné noci

Mnoho z nás má ve svém srdci velký sen. Podívat se do země Arabských emirátů. Tato země nabízí opravdu pohádkové zážitky. Mnohé cestovní kanceláře nabízí jak zájezdy poznávací, kdy se během pobytu turisté přesunou mezi několika stanovišti.

V každém se 2-3 dny bydlí, takže je možnost velmi dobře si destinaci prohlédnout a nasát orientální atmosféru, která tuto zemi provází i si odpočinoout. Je možné si ale vybrat i zájezd pobytový, kdy setrváme na jednom místě s tím, že se můžeme zúčastnit některých pořádaných zájezdů. Je jen na vás, jaký typ zájezdu si vyberete a který vám bude vyhovovat.

Cesta do této vzdálené země není nijak problémová. Cestovní kanceláře již dnes dbají o pohodlí svých klientů ještě na půdě Česka. Zařídí vám hlídané parkování vozu na letišti, které si vyberete k odletu. Tak se pohodlně dostanete na letiště v době odletu i zabezpečí váš bezproblémový návrat domů po příletu. Do Arábie se létá nejčastěji s leteckou společností Fly Dubai. Tato společnost nabízí opravdu komfortní služby a odstartuje tak vaši dovolenou, jak má být.

Většina letů směřuje do Dubaje a Abu Dhabi. Zde vás vaše cestovní kancelář ubytuje v konfortních většinou 4hvězdičkových hotelích. Bydlení odpovídá nejmodernějším trendům, které svět zná. Zde si odpočinete po cestě a připravíte na množství nových zážitků.

Která místa se navštěvují nejčastěji?
Ferrari World- je obrovský zabavní park na ostrově Yas v Abu Dhabi s nejrychlejší horskou dráhou na světě. Zde vás čeká opravdu adrenalinový zážitek.
Mešita Grand- jde o orientální náboženskou stavbu jako z dob Šeherezády
Dubai Mall- největší nákupní centrum na světě
Burj Khalifa- nejvyšší budova vysoká 828 m s krásnou vyhlídkou na celé město
Návštěva pouště- vyjížďka na velbloudech, orientální tance a pohoštění
Palmový ostrov- umělý ostrov, který v současnosti umožňuje další rozšiřování města.

Tak co? Už vás čtení článku zcela očarovalo a vy jste se rozhodli, že tuto zemi rozhodně navštívíte? Pak se obraťte na některou z cestovních kanceláří nebo agentur. Určitě si vyberete ten pravý zájezd.