Začněte den akčně – díky laser game


Někteří lidi mají problém s tím, aby se vůbec přinutili vstát ráno z postele a pustit se do aktivity, která nejenže nepočká, ale bude i poněkud akční. Jiní se zase rána dočkat nemůžou a snaží se vychutnat každý den naplno a nenechat se v něm připravit o možnost zažít nějaké dobrodružství.
Ať už patříte do první nebo druhé skupiny, jedno je jisté – novodobá zábava v podobě laser games Praha vás postaví na nohy i díky tomu, že vás vytrhne z běžného života, který je plný povinností a starostí.billboard-left(1)

Probuďte v sobě bojovníky

Hrát si můžou i dospělí a s o nic menším nadšením než malé děti. V Lazerfun na váš čeká velká porce lákavých her a arén, kde v sobě můžete probudit bojovného ducha a pustit se do výzvy o prvenství se všemi schopnosti, které v sobě máte. Vydejte se s vaší partou nejbližších přátel nebo rodinných příslušníků za zážitkem, který se setká pouze s úspěchem. Rezervujte si termín ještě dnes a těšte se na okamžiky, které nemáte možnost prožít každý den a budete na nich dlouhodobě vzpomínat.

Lákavá nabídka her a volba ze dvou arén

Laser game je hra, která nabízí více možností k tomu, jak se dopracovat k získání zážitků na celý život. Vybírat můžete z 11 typů her a jelikož je každá z nich jiná, neváhejte si jich časem vyzkoušet všechny a zjistit, v čem se od sebe tolik liší.
Rovněž tak si můžete její průběh užít ve dvou arénách, jakými jsou Labyrint a Aztécké chrámy. Jedná se o bezchybně promyšlené prostory, kde budete mít dostatek příležitostí k tomu, jak se odvázat, vypnout a cítit se spokojeně díky hře, která je po všech stránkách zábavná a originální.DSC_0201

Bezpečnost na prvním místě

Při hře s laserovou zbraní se vám nemůže stát žádné zranění. Na začátku hry dostanete vestu, která zachytí laserové paprsky, které budou vycházet z vaší pistole. Jejich zásahy jsou zcela bezbolestné a všimnete si jich jenom díky vaší vestě, která vás bude informovat o tom, jestli jste ještě pořád ve hře.
Hra je vhodná i pro děti a díky tomu, že je naprosto neškodná, byste z ní neměli vynechat ani vaše ratolesti, které by si jistě přišly na své.