Rychle a kvalitně


Kdo chce v dnešní době bydlet ve svém, má dvě možnosti – stavět svépomocí a nebo pomocí stavební firmy. Jen málokdo se pouští do rekonstrukci staršího domu, protože to je často nejdelší a nejhorší varianta, která se může pořádně prodražit. Stavba pomocí firmy je poslední dobou nejrozšířenější, protože firmy nabízí stavbu na klíč. Jednoduše si seženete pozemek, vyberete typový dům a můžete se těšit na to, až vám firma předá klíče.

klíč k domu

Jsou lidé, kteří se ocitli ve nepříznivé životní situaci. Často se stává, že se lidé zmíní majiteli bytu, kde jsou v nájmu, že budou stavět. Majitel bytu jim pak neprodlouží smlouvu a lidé tak musí spěchat se stavbou, aby neskončili na ulici. Sehnat rychle náhradní byt je nejenom nemožné kvůli časovým důvodům, ale také je to velmi finančně náročná varianta. Proto je lepší postavit dům za kratší dobu. K tomu jsou ideální montované rodinné domy, které jsou montované z předem připravených dílců. Celá stavba tak trvá mnohem kratší dobu než je tomu u zděných staveb.

Proč stavět s námi?
Na trhu působíme už dost dlouho, a za tu dobu jsme postavili a předali desítky rodinných domů. Mnoho z nich jsme postavili i pro známé osobnosti. Díky tomu se můžete přesvědčit, že naše domy jsou nejen kvalitní, ale že my jako firma jsme spolehliví. I dnes bohužel najdete spoustu firem, které zajímá jen jak vybrat peníze od klientů. My si zakládáme na tom, že jsou s námi naši klienti spokojení.

montovaný dům

Co si vyberete za dům?
V naší nabídce najdete převážně přízemní bungalovy, které se vyznačují moderním vzhledem. Všechny naše domy jsou připraveny v určitém standardu, ale je možné na vaše přání změnit třeba barvu střechy. S námi se dá domluvit na spoustě věcí, nebojte se ozvat že chcete něco jinak. Rádi s vámi probereme možnosti, které máte a které vám rádi splníme. Naše domy jsou sázkou na jistotu.